Skip to main content

GASTOP

 

PRODUCENT URZĄDZEŃ KONTROLI DOSTĘPU OD 1996

 

Zobacz Więcej

full height turnstiles GA3-2-3 gastop
speed gates SG2
waist height turnstiles
POMYSŁ, PASJA, PRACA, ZAANGAŻOWANIE

Nasza Prawdziwa Pasja

W Gastop wierzymy, że pomysł wsparty pasją, pracą i zaangażowaniem daje rezultat w postaci dopracowanego produktu oraz zadowolenia i bezpieczeństwa użytkownika.

Firma Gastop rozpoczęła produkcję urządzeń kontroli dostępu od 1996 roku i początkowo sprzedawała wytwarzane produkty na rynku Unii Europejskiej. Od kilkunastu lat firma sprzedaje urządzenia do większości kontynentów na całym świecie.

Firma GASTOP samodzielnie opracowała i opatentowała rozwiązania w zakresie mechanizmów do urządzeń kontroli ruchu osobowego. Te autorskie rozwiązania są obecnie wykorzystywane na tysiącach obiektów na całym świecie. Obecnie firma przygotowuje kolejne autorskie rozwiązania dla branży kontroli dostępu i kontroli ruchu osobowego, które stawiają firmę Gastop w grupie firm o najwyższej innowacyjności rozwiązań na skalę światową.

Firma GASTOP także uczestniczyła w projektowaniu systemów kontroli dostępu opartych na urządzeniach dla wielu dużych obiektów użyteczności publicznej o podwyższonym stopniu ochrony jak stadiony, lotniska, obiekty rządowe i wojskowe lub firmy prywatne.

about Gastop Turnstiles

NOWE HALE PRODUKCYJNE,
NOWE BIURO

Firma rozpoczęła proces budowy nowych hal produkcyjnych o powierzchni ponad 4000 metrów kwadratowych.

DLATEGO,
JESTEŚ BEZPIECZNY

Narastające napięcia na Świecie, kryzys emigracyjny, niebezpieczne wydarzenia i ataki terorystyczne pogłębiły uczucia zagrożenia, co w konsekwencji doprowadziło i wpływa na wzmocnienie się sektora odpowiadającego za bezpieczeństwo. Przedsiębiorcy oraz instytucje publiczne zaczęły zwracać uwagę na stosowanie środków zapobiegawczych mających zwiększyć ochronę osób takich jak kontrole w pomieszczeniach ogólnodostępnych, centrach handlowych, teatrach, parkach rozrywki, stadionach, szkołach instytucjach państwowych. W związku z tym zauważalny jest znaczny wzrost instalacji urządzeń służących do kontroli ruchu osobowego na obiektach wzmacniających i umożliwiających skuteczne zabezpieczenie dostępu osobom nieznanym i nieupoważnionym.

Rynek branży kontroli dostępu, do którego produkowane przez firmę GASTOP produkty się zaliczają wpływa na skuteczność i efektywność ochrony np. mienia, życia ludzkiego, zasobów informatycznych. Produkty firmy GASTOP zabezpieczają wiele obiektów na całym świecie (np. stadiony, lotniska, obiekty wojskowe, obiekty rządowe i publiczne). Z urządzeń firmy Gastop korzystają z powodzeniem dziesiątki milionów ludzi na całym świecie.

Firma GASTOP specjalizuje się w produkcji urządzeń do wspomagania kontroli ruchu i dostępu osobowego. Główną linią produkcyjną są: bramki obrotowe niskie, bramki obrotowe wysokie tzw. kołowroty, bramki uchylne i rozchylne, barierki i akcesoria do zabudowy przejścia wyposażonego w urządzenia firmy Gastop.

Bramki obrotowe niskie, bramki uchylne i rozchylne są stosowane głównie wewnątrz budynków. Bramki obrotowe wysokie są stosowane głównie w wejściach i wyjściach do obiektów znajdujących się poza budynkiem np. w linii ogrodzenia.

Firma GASTOP wychodzi także naprzeciw oczekiwaniom klienta i oprócz urządzeń produkowanych seryjnie, wykonuje także urządzenia według koncepcji lub projektu klienta. W/w innowacja daje każdemu klientowi możliwość dostosowania zabudowy urządzeń do wystroju wnętrza lub istniejącej kolorystyki obiektu.

Firma GASTOP wykonuje projekty nietypowe, które wymagają także przygotowania koncepcji wyglądu urządzeń na podstawie wytycznych otrzymanych od klienta.

Skip to content