IDEE INSPIRUJĄ NAS

DO OSIĄGANIA NOWYCH CELÓW

full height turnstiles GA3-2-3 gastop
speed gates SG2
waist height turnstiles
POMYSŁ, PASJA, PRACA, ZAANGAŻOWANIE

Nasza Prawdziwa Pasja

W Gastop wierzymy, że pomysł wsparty pasją, pracą i zaangażowaniem daje rezultat w postaci dopracowanego produktu oraz zadowolenia i bezpieczeństwa użytkownika.

Kreujemy bezpieczeństwo

NASZA HISTORIA…

Firma Gastop rozpoczęła produkcję urządzeń kontroli dostępu od 1996 roku i początkowo sprzedawała wytwarzane produkty na rynku Unii Europejskiej. Od kilkunastu lat firma sprzedaje urządzenia do większości krajów na całym świecie.

Firma GASTOP samodzielnie opracowała i opatentowała rozwiązania w zakresie mechanizmów do urządzeń kontroli ruchu osobowego. Te autorskie rozwiązania są obecnie wykorzystywane na tysiącach obiektów na całym świecie. Obecnie firma przygotowuje kolejne autorskie rozwiązania dla branży kontroli dostępu i kontroli ruchu osobowego, które stawiają firmę Gastop w grupie firm o najwyższej innowacyjności rozwiązań na skalę światową.

Firma GASTOP uczestniczyła także w projektowaniu systemów kontroli dostępu opartych na urządzeniach dla wielu dużych obiektów użyteczności publicznej o podwyższonym stopniu ochrony jak stadiony, lotniska, obiekty rządowe i wojskowe lub firmy prywatne.