Skip to main content
speed gates GT1-100, GT2-100 gastop

Bramki rozsuwane

GT1-100 / GT2-100

skuteczna i zaawansowana kontrola dostępu

Bramki rozsuwane, model GT1-100 / GT2-100 to nowoczesne elektromechaniczne bramki GT z niskimi szybami, zaprojektowane do efektywnej kontroli dostępu w miejscach o ścisłej ochronie. Idealnie sprawdzają się w ciągłej pracy wewnątrz budynków. Seria bramek rozsuwanych SG/GT reprezentuje wysoki standard, cechując się nowoczesnym designem. Bramki rozsuwane dostępne są w czterech kolorach obudowy, a ruchome ramiona ze szkła dodają elegancji i wzbogacają wnętrze. Dzięki możliwości dostosowania wysokości szkła, urządzenia mogą spełnić indywidualne potrzeby. System czujników chroni przed nieautoryzowanym dostępem, a mechanizm przeciw przeciążeniowy w skrzydłach zapobiega nietypowym sytuacjom. W razie braku napięcia, pozostają w pozycji otwartej.

Opis urządzenia

Opis bramki rozsuwanej GT-100

Pozostałe funkcje

ŁATWA KONFIGURACJA

Możliwość łatwej konfiguracji trybów działania i funkcji za pomocą panelu dotykowego.

PIKTOGRAMY LED

Sygnalizacja wizualna (piktogramy diodowe) informują o włączonych i wyłączonych z działania kierunkach możliwego ruchu w sekcji przejścia. Czerwony krzyżyk informuje o stanie wyłączenia/zablokowania (urządzenie uniemożliwia przejście osoby) kierunku ruchu, zielona strzałka informuje o stanie włączenia kierunku ruchu.

SYGNALIZACJA DŹWIĘKOWA

Sygnalizacja dźwiękowa informuje m.in.. o wystąpieniu sytuacji nietypowej (np. próba przejścia dwóch osób w tym samym lub w przeciwnych kierunkach bez autoryzacji) lub o wykryciu w strefie detekcji ruchu nieautoryzowanego obiektu.

WYJŚCIE AWARYJNE

W przypadku zaniku napięcia urządzenie pozostaje w stanie niezablokowanym.

ZABEZP. PRZED PRZECIĄŻENIEM

Urządzenia są wyposażone w dodatkowe zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe, które zatrzymuje ruch skrzydeł w przypadku wykrycia przeszkody oraz uruchamia sygnalizację dźwiękową. Po zdarzeniu ruch skrzydeł jest możliwy wyłącznie na podstawie kolejnego sygnału sterującego.

SYSTEM CZUJNIKÓW

Oprogramowanie układu procesorowego analizuje sygnały z systemu czujników co umożliwia z dużą dokładnością wykrycie takich przypadków jak np. próba przejścia dwóch osób na podstawie pojedynczej autoryzacji lub przejścia osoby bez autoryzacji.

Rodzaje wykończenia obudowy

Inox

RAL 5010

RAL 9003

RAL 7016

Karta katalogowa

Dokumentacja techniczno-ruchowa

Speed gates GT1-100, GT2-100
Skip to content