Skip to main content
speed gates SG-2 gastop

Speed gates

SG-2

perfekcyjny design, zaawansowane rozwiązania techniczne

Urządzenia przeznaczone są do pracy ciągłej w zakresie wspomagania kontroli ruchu osobowego w miejscach wejścia do stref strzeżonych pod bezpośrednim nadzorem, wewnątrz budynków. Urządzenia mogą współpracować z elektronicznymi systemami kontroli ruchu osobowego oraz dostępu osobowego. Do urządzenia w celu jego sterowania można podłączyć inne urządzenie sterujące (tj. czytnik, przycisk, sterownik elektroniczny, pilot na podczerwień).

Moduły

Opis Urządzenia SG-2

Funkcje

ŁATWOŚĆ KONFIGURACJI

Możliwość łatwej konfiguracji trybów działania i funkcji za pomocą panelu sterującego z wyświetlaczem i manipulatorem.

PIKTOGRAMY LED

Sygnalizacja wizualna (piktogramy diodowe) informują o włączonych i wyłączonych z działania kierunkach możliwego ruchu w sekcji przejścia. Czerwony krzyżyk informuje o stanie wyłączenia/zablokowania (urządzenie uniemożliwia przejście osoby) kierunku ruchu, zielona strzałka informuje o stanie włączenia kierunku ruchu.

SYGNALIZACJA DŹWIĘKOWA

Sygnalizacja dźwiękowa informuje m.in. o wystąpieniu sytuacji nietypowej (np. próba przejścia dwóch osób w tym samym lub w przeciwnych kierunkach bez autoryzacji) lub o wykryciu w strefie detekcji ruchu nieautoryzowanego obiektu.

WYJŚCIE AWARYJNE

W przypadku zaniku napięcia urządzenie pozostaje w stanie niezablokowanym.

ZABEZP. PRZED PRZECIĄŻENIEM

Urządzenia są wyposażone w dodatkowe zabezpieczenie przeciwprzec1ązemowe. które zatrzymuje ruch skrzydeł w przypadku wykrycia przeszkody oraz uruchamia sygnalizację dźwiękową. Po zdarzeniu ruch skrzydeł jest możliwy wyłącznie na podstawie kolejnego sygnału sterującego.

SYSTEM CZUJNIKÓW

Oprogramowanie układu procesorowego analizuje sygnały z systemu czujników co umożliwia z dużą dokładnością wykrycie takich przypadków jak np. próba przejścia dwóch osób na podstawie pojedynczej autoryzacji lub przejścia osoby bez autoryzacji.

Kolory przeszklenia

transparent

Clear

black

Dark Gray

blue

Dark Blue

brown

Bronze

Rodzaje wykończenia obudowy

Inox

RAL 5010

RAL 9003

RAL 7016

Karta katalogowa

Dokumentacja techniczno-ruchowa

Skip to content