Skip to main content
bramka uchylna HR1-A gastop

Bramka uchylna

HR1-M

dopełnienie skutecznej kontroli dostępu

Pojedyncza bramka uchylna z ramieniem stalowym. Bramki uchylne HR1 przeznaczone są do wspomagania kontroli ruchu osobowego w przejściach strzeżonych, wewnątrz budynków gdzie niewymagana jest ścisła kontrola ruchu osobowego. Urządzenia są przeznaczone do współpracy z elektronicznymi systemami kontroli ruchu osobowego oraz kontroli dostępu do stosowania jako przejścia uzupełniające (techniczne, dla osób niepełnosprawnych) w stosunku do bramek obrotowych.

Opis urządzenia

Opis Urządzenia HR1

Funkcje

ŁATWA INSTALACJA

Prosta konstrukcja umożliwia łatwy montaż urządzenia na miejscu instalacji.

PIKTOGRAMY LED

Sygnalizacja wizualna (piktogramy diodowe) informują o włączonych i wyłączonych z działania kierunkach możliwego ruchu w sekcji przejścia. Czerwony krzyżyk informuje o stanie wyłączenia/zablokowania (urządzenie uniemożliwia przejście osoby) kierunku ruchu, zielona strzałka informuje o stanie włączenia kierunku ruchu.

DWUKIERUNKOWA PRACA

Urządzenie posiada możliwość konfiguracji różnych trybów pracy np. w celu kontroli ruchu osobowego w obydwu lub pojedynczym, wybranym kierunku.

PRECYZYJNY UKŁAD POMIARU

Urządzenie jest wyposażone w elektroniczny układ pomiaru pozycji ramienia umożliwiający układowi sterującemu sterowanie pracą systemu blokad oraz płynną szybkością ruchu ramion dla modelu z elektromechanicznym wspomaganiem ruchu ramion.

FUNKCJA BLOKOWANIA KIERUNKU RUCHU RAMIENIA

Funkcja umożliwia zablokowanie ruchu ramienia.

Rodzaje wykończenia obudowy

Inox

Karta katalogowa

Dokumentacja Techniczno-Ruchowa

Skip to content